+34 633 962 594

info@luxury-realty.com

Unikalna nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji w Marbelli

Nueva Andalucia
Sale price €525,000€1,800/month

Description

Unikalna nieruchomość w jednej z najlepszych lokalizacji w Marbelli.

Słoneczne i bezpieczne mieszkanie, idealne zarówno na wakacje, jak i do życia przez cały rok, w otoczeniu pól golfowych i zaledwie kilka minut od Puerto Banus i plaż.
Obejmuje również opcjonalnie udział w polu golfowym Magna Marbella.
Wspólnota oferuje 3 duże baseny, 2 kaskady i basen dla dzieci, 15000 m2 ogrodu z placów zabaw i sportu, a także własnych kompleksowych usług serwisowych, bezpieczeństwo, krajobrazu, nawadniania itp

Obejmuje on również duży garaż i pomieszczenie do przechowywania, oba obok windy, z dostępem dla osób niepełnosprawnych do mieszkania.

Ta bardzo słoneczna nieruchomość jest idealna, aby cieszyć się naturą, ma maksymalne bezpieczeństwo, ponieważ urbanizacja jest całkowicie ogrodzona czujnikami wykrywania włamań, ma całodobową ochronę z kontrolą dostępu, kamery CCTV z nagrywaniem i nadzorem wideo

Strona wschodnia południowym zachodzie z przepięknym widokiem na Morze Śródziemne, Gibraltar, wybrzeża Afryki, gór i słońca., Wyjątkowy panoramiczny Marbella, ponieważ inwestycja położona jest na wzgórzu, skąd dominuje krajobraz

Mieszkanie znajduje się w budynku Goya, najlepiej mieszkalny Magna Marbella, pod względem lokalizacji, niezależności i prywatności, graniczące z własnym polem golfowym, gdzie można cieszyć się prywatność, spokój i dyskrecję, bez żadnych problemów wpływu ruchu drogowego i hałasu drogowego, a także obok ogrodów, basenów i pola golfowego Magna Marbella.

W pełni umeblowane

To zawierająca salę, w pełni wyposażona kuchnia, przestronny salon z marmurowymi kolumnami, dwie duże sypialnie z wbudowanymi szafami, mistrz z garderobą, bezpieczne zabezpieczenie zbudowany i przestronna łazienka z jacuzzi, innym łazienka i taras 30 m2 częściowo pokryte, z dostępem przez przesuwane drzwi z oknami przez salon i główny pokój.

Posiada klimatyzację zimno – ciepła i ogrzewania podłogowego z niezależnej regulacji temperatury w każdym pomieszczeniu, marmurowe podłogi, podwójne szyby, markizy i rolety napęd elektryczny z pilotem, oświetlenie LED, kolor wideodomofonu połączonego z celem i Wejście do Urbanizacji, system alarmowy z czujnikami ruchu.

Obszar mieszkalny Magna Marbella, Nueva Andalucía, w tak zwanym „Valle del Golf” znajduje się w górnej części przystani Puerto Banus jest bardzo atrakcyjny i prestiżowy obszar do całorocznego zamieszkania lub na wakacjach w dolinie chronione przez naturę, otoczone wzgórzami i górami.
Prywatny urbanizacja Magna Marbella, usytuowany w najwyższym szlachetnego obszaru Nueva Andalucia, 2 minuty od Puerto Banus, jest otoczony przez pola golfowe, tropikalne ogrody, fontanny, baseny i 24-godzinnej kontroli bezpieczeństwa.
W dolinie znajduje pól golfowych Las Brisas Golf, Aloha Golf, Los Naranjos Golf, La Quinta Golf, Magna Marbella Golf i La Dama de Noche Golf, międzynarodowej szkole języka angielskiego “Aloha College” i centrów handlowych (Centro Plaza, El Corte English Costa Marbella) z różnych kawiarni, restauracji i ekskluzywnych sklepów w Puerto Banus, wszystkie dostępne poprzez doskonałą infrastrukturę drogową. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się także lądowisko dla helikopterów.
Na osiedlu znajdują się zakłady i lokale użytkowe, w tym klinicznej „Magna Marbella Clinic” wysoką pozycję, oprócz prestiżowej restauracji klubowej Magna Cafe w załączniku Golf Magna Marbella urbanizacja, ze sprzętem do różnych sportów.
Urbanizacja oddalona jest od obiektu o 1,5 km. Glitzy Puerto Banus, a obok Golden Mile w Marbelli i piaszczystych plaż.

 • Address: Nueva Andalucia
 • City: Marbella
 • Neighborhood: Nueva Andalucia

Detail

Updated on October 30, 2019 at 6:07 am

 • Property ID: R3362998
 • Price: €525,000
 • Size: 175 m2 - build
 • Bedrooms: 2
 • Bathrooms: 2
 • Garage Size: 1
 • Property Type: apartment
 • Property Status: For Sale, Full time rent

No Review ( 0 out of 5 )

Write a Review

Login for Review
× How can I help you?